Aplikacje w Javie

Java to język programowania i platforma do tworzenia oprogramowania komputerowego wprowadzona przez firmę Sun Microsystems po raz pierwszy w 1995 r. Jest to podstawowa technologia wykorzystywana w najwyższej klasy programach, w tym narzędziach, grach i aplikacjach biznesowych. Java jest zainstalowana na ponad 850 milionach komputerów osobistych i miliardach urządzeń na całym świecie, w tym urządzeniach przenośnych i telewizorach.

Dlaczego należy zainstalować środowisko Java?

Istnieje wiele aplikacji i witryn internetowych, które nie będą działać bez zainstalowanego środowiska Java. Ich liczba z każdym dniem rośnie. Java jest szybka, bezpieczna i niezawodna. Java jest wszędzie — od laptopów po centra danych, od konsol do gier po superkomputery naukowe, od telefonów komórkowych po Internet!

Czy pobranie środowiska Java jest bezpłatne?

Tak. Środowisko Java można pobrać bezpłatnie. Najnowsza wersja jest dostępna pod adresem http://java.com.

Dlaczego należy uaktualnić środowisko Java do najnowszej wersji?

Najnowsza aktualizacja Java zawiera ważne udoskonalenia poprawiające wydajność, stabilność i bezpieczeństwo aplikacji Java działających w komputerze. Zainstalowanie tej bezpłatnej aktualizacji zapewni dalsze bezpieczne i wydajne działanie aplikacji Java.

Leave a Reply


mcdsoft.pl - systemy informatyczne. Audyty bezpieczeństwa www. Projektowanie, testy systemów informatycznych, www i aplikacji.
Outsourcing programistów PHP, Java, Adobe Flex.